top of page

3D MODELY

EUROSENSE má rozsiahle skúsenosti v oblasti digitalizácie / fotografie na základe leteckých alebo vesmírnych snímok. Veľkoplošné základné mapy, katastrálne mapy, ... a ich aktualizácie sú len niektoré z produktov, pre ktoré EUROSENSE ponúka vysoko kvalitné výsledky. Ako špeciálny typ vektorového mapovania dokáže EUROSENSE odvodiť 3D modely miest alebo dedín z leteckých snímok alebo údajov LIDAR. Rozlišujeme 3 typy modelov, v ktorých sa meria zvýšená úroveň detailov.

 

Stále viac sa 3D modely nachádzajú v širokej škále aplikácií. Výhody použitia skutočných 3D informácií, pri ktorých sa vytvára realistický pohľad na určitú oblasť na Zemi, sú početné. Okrem realistických 3D skúseností s vizualizáciou, použitie v algoritmoch, ako sú algoritmy šírenia signálu alebo v percepčných štúdiách, vytvára veľkú výhodu pre miestne orgány, telekomunikačné a poradenské spoločnosti. Rozlišujeme 3 typy modelov, v ktorých sa meria zvyšujúca sa úroveň detailov (LoD).

LOD 1

LOD 2

Text LOD 2

Pozrite si naše 3D modely vo formáte PDF. Stiahnite si PDF formáty na linkoch uvedených nižšie a otvorte si ich v softvéri ACROBAR READER.

Nemáte ACROBAT READER? Stiahnite si ho zadarmo TU.

bottom of page